Meist

Pilsakmens, Ltd. on innovaatiline ja arenev rikkalike kogemustega pereettevõte. Ehkki 2011. aastal asutatud ettevõtte on suhteliselt noor, on selle omanikul ja spetsialistidel kivide töötlemise valdkonnas juba 25 aasta pikkune kogemus. Teeme pidevalt investeeringuid uute seadmete ostmisse, et kivitöötlustehnoloogiaid täiustada.

Teostame era- ja äriprojekte kõikjal maailmas – saame tellimusi nii Norrast, Rootsist, Soomest, Taanist, Balti riikidest, Venemaalt, Šveitsist, Saksamaalt, Prantsusmaalt kui ka Suurbritanniast.  Pilsakmens pakub kõike, mis on vajalik kogu kivitöötlustsükli jaoks: alates tarnest kuni viimistlemise ja kokkupanekuni. Meil on püsivalt olemas umbes 500 eri tüüpi, otse tootjalt saadud materjali, millest valmistatakse köögilaudu ja töötasapindu, kivist vannitoapindu, baarilette, treppe, aknalaudu, kaminafassaade, purskkaeve, sillutisi, põrandakive, sambaid, poste, hauakive, hauaservi ja muid looduslikust kivist tooteid. Kokku asuvad meie graniidi-, marmori-, kvartsi-, oonüksi-, travertiini- ja loodusliku paekivi varud enam kui 20 000 m2 suurusel alal, mis võimaldab valida sobivaimad materjalid mitmesuguste projektide ja tellimuste jaoks, võttes arvesse iga kliendi erisoove ja plaane.

Ost, mis teenib teid mitu põlvkonda.

Turul pakutakse köökide ja vannitubade tööpindade, seinte ja põrandaplaatide, treppide ja aknalaudade jaoks mitmesuguseid materjale. Spetsialistide sõnul on kõige vastupidavam lahendus looduslik kivi, näiteks graniit. Esmapilgul võib see tunduda liiga kallis, kuid pikemas perspektiivis tasuvad kvaliteetsed looduslikust kivist köögi- ja vannitoatasapinnad end ära.Looduslike kivide üks peamisi omadusi on nende kestev kvaliteet ning vastupidavus mehaaniliste kahjustuste ja keskkonnamõjude suhtes. Loodusliku kivi omaduste heaks näiteks on antiiksed ja ajaloolised hooned, mis on säilitanud oma välis- ja siseilme ning näevad ka pärast sajandeid välja suurepärased ja on heas seisukorras.

Korduma kippuvad küsimused

Graniit ja tehiskivi kvarts on pikas perspektiivis on kõige tõhusamad materjalid.GraniitGraniit on vähese poorsusega kivi, 100% looduslik materjal, mis sobib ideaalselt köögi ja vannitoa töötasapinnaks. (Mohsi skaala – 7)Eelised100% looduslik materjalkriimustuskindelkuumuskindellai värvide valiklihtne hooldadatumedal graniidil on väga väike poorsus (0–0,2%)Puudusedaja möödudes võib hele graniit muutuda tumedamaks, kui vedelik püsib pinnal liiga kauaKvarts93% kvartsist koosneb looduslikust materjalist ning 7% koosneb pigmendist ja polüestervaigust. Kvartsil on erakordselt väike poorsus ning see on köögi töötasapindade jaoks üks kõige vastupidavamaid ja praktilisemaid materjale. (Mohsi skaala – 7)Eelisedvastupidavkriimustuskindelkuumuskindel (kuni 300 kraadi)lihtne hooldadaväike poorsus (0,01%)Puudusedsiseruumis kasutatav materjalMarmorElegantne ja looduslik materjal. Üks kõige populaarsemaid marmori liike töötasapinna jaoks on „Carrara“ (Itaalia). Marmor ei ole aga köögi töötasapinnana kasutamiseks piisavalt praktiline. (Mohsi skaala – 4)Eelised100% looduslik materjalkuumuskindelPuudusedrasked esemed võivad tekitada kriimehape jätab plekid

Meie ladu on Balti riikide suurim looduslike kivide ladu. Meil on püsivalt saadaval umbes 500 eri tüüpi materjale, mis hõlmavad enam kui 20 000 ruutmeetri suurust ala, et leiaksite omale kõige sobivama kivi.

Ootame teid külla oma kontorisse või saatke oma küsimus meie meiliaadressil pilsakmens@pilsakmens.lvTeid huvitavad üksikasjad ja ligikaudne suurusEelistatud materjalMis tahes lisateave eelistatud kivitöötlusmeetodi, kokkupaneku jne kohta.

Kiviplaadid on saadaval eri suurustes, suurim on umbes 300 × 200 cm.Tavaliselt töötame 2 cm ja 3 cm paksuste materjalidega, mis on siseruumides ja ehitusviimistluses kõige populaarsem suurus.Pakume ka muudes suurustes ja mittestandardse paksusega materjale, näiteks graniit- ja marmorplaate paksusega 1,2 cm ja 1,5 cm ning trepiastmeid paksusega 6 cm.

Kui tellimiseks valitakse looduslik kivi, peab klient enne tellimise alustamist kontrollima kivi kohapeal, kuna materjalil on tooniüleminekud, triibud, mikropraod, poorid ja muud moodustised, mis iseloomustavad looduslikku kivi. Kui kivitooted on juba valmis tehtud, ei võeta looduslikus kivis esinevate moodustistega seotud kaebusi enam vastu.Anname teile teada teie projekti valmimise hinnangulise aja.Töö tegemiseks kuluv aeg pärast materjali kinnitamist ja ettemakse saamist on umbes 4–5 nädalat. Projekti valmimise aeg võib sõltuda hooajast ja projektiks vajaliku materjali suurusest.Nimetatud tööaeg on ligikaudne ja võib kivitöötlustehase tellimuste hulga ja tellimuse keerukuse tõttu pikeneda. Kliendil ei ole õigust nõuda ettevõttelt Pilsakmens, Ltd. hüvitist tellimuse täitmise aja pikenemise eest.SIA PILSAKMENS-i tootmistöökojas toodetud osad antakse kliendile üle ainult juhul, kui tellimuse summa on 100% ulatuses tasutud.Kui PILSAKMENS-i töötajad tulevad objektile mõõtma / kividetaile paigaldama, EI tee nad toru- või elektritöid ega paku lammutusteenuseid.

Kiviplaadid on saadaval eri paksusega suuruses 1–7 m2.1 m2 graniit:1 cm paksune plaat kaalub umbes 30 kg2 cm paksune plaat kaalub umbes 60 kg3 cm paksune plaat kaalub umbes 90 kg

SIA Pilsakmens investerer i digitalisering og automatisering av prosesser under European Union Recovery and Resilience Mechanism Plan 2.2. av reform og investeringsretning "Digital transformasjon av selskaper og innovasjoner" 2.2.1.4.i. investeringer innenfor rammen av «Finansielle virkemidler for fremme av digital transformasjon av kjøpmenn».Prosjekt "Digitalisering av SIA Pilsakmens økonomisk aktivitet"Målet med prosjektet er å forbedre automatisering og digitalisering av selskapets eksisterende produksjonsprosesser. Innenfor rammen av prosjektet planlegges tre digitale strategiutviklingstiltak knyttet til automatisering av produksjonsutstyr. Total kostnad for prosjektet: 290 026,69 EUR EU-finansiering (kapitalrabatt og subsidieekvivalent): 117 465,48 EURSom et resultat av gjennomføringen av prosjektet vil produksjonsinfrastrukturen til selskapet bli betydelig forbedret, i tillegg til at mengden outsourcing som brukes vil bli betydelig redusert. Den digitale transformasjonen av produksjonsprosessen vil bli utført i polerings-, plateskjærings- og formskjæringsprosessen. Som et resultat av investeringer forventes en økning i produktiviteten, en reduksjon i kostnadene for individuelle produksjonselementer, samt en reduksjon i mengden manuelt arbeid og en økning i arbeidssikkerhetsnivået.Prosjektgjennomføringsvarighet: 2022-09-09 2024                                                                   #NextgenEU, #InvestEU

Ltd. PILSAKMENS on sõlminud Läti Investeerimis- ja Arenguagentuuriga lepingu nr SKV-L-2016/890 kuupäevaga 26. oktoober 2016 toetusvahendite vastuvõtmiseks meetme „Rahvusvahelise konkurentsivõime edendamine” raames, mida kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.